جلسه هماهنگی با شهردار، ریئس و اعضای شورای شهر کمشچه

به گزارش روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان برخوار مورخ 5/6/96 رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان با شهردار، رئیس و اعضای شورای شهر کمشچه دیدار و گفتگو نمودند.
 

هدف از این دیدار که در محل اداره برگزار گردید ایجاد هماهنگی، برنامه ریزی و تبادل اطلاعات در خصوص اجرای هرچه بهتر پروژه های فضای سبز شهر کمشچه نظیر طرح ماده3 پارک جنگلی  شهر کمشچه و همچنین پروژه های بیابانزدایی اطراف شهر کمشچه عنوان گردید.
جناب آقای رضوانی شهردار جدید شهر کمشچه ضمن ابراز خرسندی از برگزاری چنین جلساتی خواستار برگزاری جلسه ای با حضور کارشناسان دو ارگان به منظور ارتباط هرچه بهتر و سهولت در پیش برد اهداف سازمانی عنوان نمود. ایشان افزود با توجه به قرار داشتن شهر کمشچه در حاشیه کانون های بحران فرسایش بادی و عرصه های بیابانی ضروریست تعاملات سازنده ای جهت برنامه ریزی هرچه بیشتر در اجرای پروژه های بیابانزدایی و همچنین واگذاری اراضی ملی جهت ایجاد کمربند سبز در اطراف شهر صورت پذیرد.

 

ناصر نور محمدیان رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان برخوار هم ضمن خوش آمد گویی به مدعوین و خرسندی از برگزاری چنین جلساتی آمادگی کامل این اداره را به منظور تعاملات سازنده با آن شهرداری اعلام و خواستار همکاری هرچه بیشتر در پروژه های اصلاح و احیاء به منظور حفظ و صیانت از عرصه های منابع طبیعی شدند. 
بازدید : 267 8 آذر 1396 ساعت 10:04 ق.ظ
 
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری