برگزاری جلسه مشترک بررسی مشکلات روستاهای شهرستان

به گزارش روابط عمومی اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان برخوار جلسه ای باحضور فرماندار محترم شهرستان، جناب آقای مهندس شاملی مدیرکل محترم منابع طبیعی و آبخیزداری استان به دعوت جناب آقای حاجی نماینده محترم مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولین شهرستان به منظور بررسی مشکلات روستاهای شهرستان در محل دهیاری مرغ برگزار شد.
  
دراین جلسه جناب آقای مهندس شاملی مدیرکل محترم منابع طبیعی و آبخیزداری استان ضمن تشریح موانع موجود در زمینه توسعه روستاهای شهرستان و اقدامات صورت گرفته در زمینه حل این مشکلات به خصوص در مناطق مرغ و دنبی خواستار همکاری همه جانبه ارگارنهای مرتبط با موضوع نظیر جهاد کشاورزی، منابع طبیعی و آبخیزداری، دهیاریها و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شد.
پس از بحث و تبادل نظر مابین حاضرین در جلسه مواردی به شرح ذیل مصوب گردید:

1-  مقرر شد با توجه به مطالعات صورت گرفته در منطقه مرغ و دنبی با تخصیص اعتبارات تملک دارایی های استانی و ملی سال 1397 این پروژه ها اجرایی گردد و در صورت عدم تخصیص با استفاده از اعتبارات ملی سال 1398 صورت پذیرد.
2- در خصوص اعتبارات مورد نیاز برای مطالعات آبخیزداری روستاهای شهرستان مقرر گردید، هر میزان تخصیص از طریق فرمانداری شهرستان با تخصیص سه برابری آن از سوی منابع طبیعی اجرایی گردد.
3- در خصوص تقاضای شورای اسلامی و ساکنین روستای پروانه مبنی بر اعتراض به اجرای قانون اراضی ملی و طرح موضوع در کمیسیون ماده واحده شهرستان، مقرر شد جلسه مربوط به کمیسیون در اولین فرصت تشکیل به نحوی که متقاضیان ظرف یک هفته مشکل را توسط فرمانداری بررسی و سپس به کمیسیون ارجاع نمایند.
بازدید : 48 25 شهريور 1397 ساعت 08:38 ق.ظ
 
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری